Cechy produktu:
- czarna oprawka z kablem,
- tworzywo sztuczne,
- rodzaj gwintu: E 27,
- max. moc: 40 W,
- atest bezpieczeństwa CE,
- atrakcyjna kolorystyka,
- prosty montaż,
- zestaw nie zawiera żarówki,
- do stosowania wewnątrz pomieszczeń.
| Gwint | E27 |
|---|---|
| Kolor dominujący | czerwony |
| Materiał dominujący | tworzywo sztuczne |
| Moc | max. 40 W |
| Średnica (cm) | 12 |
| Styl | loft |
| Wysokość (cm) | 80 |
| Wzór | czerwony |
| Żarówka | brak żarówki w zestawie |
| Zasilanie | sieciowe |
| Gwint | E27 |
|---|---|
| Kolor dominujący | biały |
| Materiał dominujący | tworzywo sztuczne |
| Moc | max. 40 W |
| Średnica (cm) | 12 |
| Styl | loft |
| Wysokość (cm) | 80 |
| Wzór | biały |
| Gwint | E27 |
|---|---|
| Kolor dominujący | fioletowy |
| Materiał dominujący | tworzywo sztuczne |
| Moc | max. 40 W |
| Średnica (cm) | 12 |
| Styl | loft |
| Wysokość (cm) | 80 |
| Wzór | fioletowy |
| Gwint | E27 |
|---|---|
| Kolor dominujący | różowy |
| Materiał dominujący | tworzywo sztuczne |
| Moc | max. 40 W |
| Średnica (cm) | 12 |
| Styl | loft |
| Wysokość (cm) | 80 |
| Wzór | różowy |
| Żarówka | brak żarówki w zestawie |
| Zasilanie | sieciowe |

