WSPÓŁPRACA B2B

Zapraszamy do współpracy przedsiębiorców

Inwestorzy/Deweloperzy

Inwestorzy / Deweloperzy

W EDAXO.pl oferujemy naszym klientom rozwiązania skrojone na miarę. Jeśli jesteś inwestorem lub deweloperem oraz szukasz propozycji dla swojego biznesu, zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem. Opowiedz nam o swoich potrzebach i oczekiwanych terminach realizacji, a my przygotujemy dla Ciebie dopasowaną cenowo ofertę z wysokiej jakości produktami oraz profesjonalną obsługą na każdym etapie zamówienia.

Architekci

Architekci / Projektanci

Jesteś architektem i poszukujesz ciekawych dodatków do realizacji projektu dla swojego klienta? Szukasz firmy, która oferuje kompletne rozwiązania z różnych kategorii produktów na wyciągnięcie ręki? Jesteśmy pewni, że spełnimy wymagania nawet najbardziej wymagających architektów i dekoratorów wnętrz - dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu i setkach zrealizowanych transakcji.

Galerie wnętrz/Sklepy

Galerie wnętrz / Sklepy

Prowadzisz sklep stacjonarny lub galerię wnętrz i szukasz nowych propozycji do swojej oferty? W Edaxo znajdziesz kilkanaście tysięcy produktów z różnych kategorii - od dodatków dekoracyjnych po meble oraz akcesoria łazienkowe. Zostań naszym partnerem i korzystaj z dedykowanej oferty. Nasz zespół ekspertów przygotuje dla Ciebie ciekawą i atrakcyjną ofertę.

Dostawcy/Producenci

Dostawcy / Producenci

Jesteś dostawcą, producentem lub dystrybutorem asortymentu z kategorii wyposażenia wnętrz i szukasz skutecznego sprzedawcy? Prześlij nam swoją ofertę i dołącz do naszego grona partnerów, których produkty sprzedajemy poprzez czołowe europejskie marketplace’y oraz dedykowane sklepy własne. Współpraca z nami to gwarancja stabilności i rozwoju.

sprzedaz-stacjonarna (1).jpg__PID:33fe270f-296a-48cc-8a88-1f15dba0609a

Sprzedaż stacjonarna

Jesteś przedsiębiorcą prowadzącym sklep stacjonarny lub galerię wnętrz? Szukasz wygodnej opcji zakupów na firmę, która pozwoli Ci bezpośrednio wybierać produkty z naszego magazynu? W Edaxo oferujemy możliwość zakupów hurtowych w naszym magazynie, gdzie znajdziesz kilkanaście tysięcy produktów z różnych kategorii - od dodatków dekoracyjnych po meble oraz akcesoria.

hotelarze.jpg__PID:c4fbab33-61bc-4762-84e0-91a523a7e8be

Hotele / Pensjonaty

Zarządzasz hotelem lub pensjonatem i poszukujesz nowych, wyjątkowych rozwiązań, które pozwolą podkreślić unikatowy charakter Twojej przestrzeni? W Edaxo oferujemy szeroki wybór produktów, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających gości. Nasza oferta obejmuje nie tylko ekskluzywne dodatki dekoracyjne, ale także stylowe meble oraz funkcjonalne akcesoria kuchenne i łazienkowe.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego, lub przy pomocy poniższego formularza kontaktowego.

71 308 79 94

b2b@edaxo.pl