| Kolor dominujący | srebrny |
|---|---|
| Materiał dominujący | metal |
| Średnica (cm) | 5 |
| Wysokość (cm) | 20 |
| Kolor dominujący | srebrny |
|---|---|
| Materiał dominujący | metal |
| Średnica (cm) | 5 |
| Wysokość (cm) | 20 |
Mam takie na wszystkich kaloryferach ( żeliwnych starego typu ) . bardzo dobre.
Mam takie na wszystkich kaloryferach ( żeliwnych starego typu ) . bardzo dobre.
Mam na wszystkich kaloryferach(żeliwnych)bardzo dobre!
Niestety zawiodłam się. Nawilżacz nie pasuje do starych grzejników żeberkowych, jest za wąski, do tego każdy z dwóch załączonych metalowych uchwytów (raczej słabej jakości) jest różnej długości. Ale sama dostawa błyskawiczna i profesjonalna.
Nawilżacz lekki, poręczny, fajnie wygląda na grzejniku. Myślę, że trochę poprawia jakość powietrza w pokojach ale zawiesiłam po 2 na każdym grzejniku, bo jeden to za mało.
Nawilżacz ładny, zgodny ze zdjęciem, ale nie wiem czy spełnia swoją funkcję.... Wody prawie z niego nie ubywa, co oznacza że mało paruje, a o to przecież chodzi.
Bardzo ładnie prezentuje się na kaloryferach 🙂tylko jeden przecieka😔


Dołącz do naszych Subskrybentów