Fotel pikowany GLAMOUR, fotel do salonu, krzesło w najmodniejszym w tym sezonie stylu glamour to zdecydowanie niezbędny element każdego mieszkania. Idealny do salonu czy sypialni. Uniwersalny kolor sprawia, że fotel sprawdzi się zarówno do jasnego, jak i ciemnego wystroju. Niezależnie od tego czy szukasz fotela do dużego/małego salonu, czy też do sypialni - jego nowoczesna konstrukcja ożywi i doda uroku dla każdego wnętrza.
Zgrabne wymiary sprawiają, że fotel nie zajmuje dużo miejsca. Koniec z trudno dostępnym kurzem gromadzącym się pod ciężkimi meblami. Długie, stylowe nogi czynią go lekkim dzięki czemu można go z łatwością przesuwać. Fotel jest miękki i przyjemny w dotyku. Wykonanie z wysokiej jakości materiału czyni go odpornym na zniszczenia i przetarcia, co w połączeniu z ponadczasową kolorystyką sprawia, że możesz się nim cieszyć przez wiele lat.
Dzięki wygodnej i ergonomicznej konstrukcji możesz w nim wygodnie usiąść i zrelaksować się w swojej ulubionej pozycji. Odpowiednie wyważenie sprawia, że fotel jest niezwykle stabilny i bezpieczny. Szczególnie polecany dla wymagających klientów, którzy poszukują połączenia nowoczesności, designu, jakości i wygody i wygody.
Cechy produktu:
- fotel wykonany jest z wysokiej jakości materiału,
- ergonomiczna konstrukcja czyni go niezwykle wygodnym,
- lekki- waży jedynie 6,5 kg dzięki czemu można go swobodnie przesuwać,
- nowoczesne wykończenie,
- pikowany po zewnętrznej stronie.
| Cechy dodatkowe | instrukcja |
|---|---|
| Długość (cm) | 55 |
| Elementy montażowe | tak |
| Głębokość (cm) | 55 |
| Głębokość siedziska (cm) | 43 |
| Kolor dominujący | czarny |
| Maksymalne obciążenie | do 110 kg |
| Materiał dominujący | tworzywo sztuczne |
| Materiał konstrukcji | sklejka, stal |
| Materiał nóg | stal |
| Materiał tapicerki | poliester |
| Poziom twardości | średni |
| Ściągany materiał | nie |
| Sposób zapakowania | do samodzielnego montażu |
| Szerokość siedziska (cm) | 43 |
| Wypełnienie | pianka tapicerska |
| Wysokość (cm) | 76 |
| Wysokość podłokietnika (cm) | 67 |
| Wysokość siedziska (cm) | 49 |
| Cechy dodatkowe | instrukcja |
|---|---|
| Długość (cm) | 55 |
| Elementy montażowe | tak |
| Kolekcja | Contempo |
| Kolor dominujący | antracytowy |
| Materiał dominujący | welur |
| Sposób zapakowania | do samodzielnego montażu |
| Szerokość (cm) | 57 |
| Wysokość (cm) | 76 |
| Cechy dodatkowe | instrukcja |
|---|---|
| Długość (cm) | 55 |
| Elementy montażowe | tak |
| Głębokość (cm) | 55 |
| Głębokość siedziska (cm) | 43 |
| Kolor dominujący | zielony |
| Maksymalne obciążenie | do 110 kg |
| Materiał dominujący | tworzywo sztuczne |
| Materiał konstrukcji | sklejka, stal |
| Materiał nóg | stal |
| Materiał tapicerki | poliester |
| Poziom twardości | średni |
| Ściągany materiał | nie |
| Sposób zapakowania | do samodzielnego montażu |
| Szerokość siedziska (cm) | 43 |
| Wypełnienie | pianka tapicerska |
| Wysokość (cm) | 76 |
| Wysokość podłokietnika (cm) | 67 |
| Wysokość siedziska (cm) | 49 |
| Cechy dodatkowe | instrukcja |
|---|---|
| Długość (cm) | 57 |
| Elementy montażowe | tak |
| Kolor dominujący | morski |
| Materiał dominujący | poliester |
| Szerokość (cm) | 55 |
| Wysokość (cm) | 76 |
| Cechy dodatkowe | instrukcja |
|---|---|
| Długość (cm) | 55 |
| Elementy montażowe | tak |
| Głębokość (cm) | 55 |
| Głębokość siedziska (cm) | 43 |
| Kolor dominujący | pomarańczowy |
| Maksymalne obciążenie | do 110 kg |
| Materiał dominujący | tworzywo sztuczne |
| Materiał konstrukcji | sklejka, stal |
| Materiał nóg | stal |
| Materiał tapicerki | poliester |
| Poziom twardości | średni |
| Ściągany materiał | nie |
| Sposób zapakowania | do samodzielnego montażu |
| Szerokość siedziska (cm) | 43 |
| Wypełnienie | pianka tapicerska |
| Wysokość (cm) | 76 |
| Wysokość podłokietnika (cm) | 67 |
| Wysokość siedziska (cm) | 49 |
| Głębokość (cm) | 57 |
|---|---|
| Kolekcja | Contempo |
| Kolor dominujący | różowy |
| Materiał dominujący | welur |
| Szerokość (cm) | 55 |
| Wysokość (cm) | 76 |
| Wzór | różowy |

