Zatrzymaj ważne chwile w ramkach na zdjęcia

Przez całe życie przeżywamy wiele momentów, które są dla nas ważne, zatrzymajmy te chwile w ramkach na zdjęcia. Umieszczając w miejscu pracy lub w domu fotografie z najwspanialszych chwil naszego życia, oraz z najbardziej wartościowymi ludźmi, których spotkaliśmy na naszej drodze, możemy sprawić, że pamięć tych chwil i ludzi nie będzie zanikać, a nawet inspirować nas i motywować.

Drukuj zdjęcia!

Obecnie niemal każdy z nas posiada w kieszeni urządzenie, które jest w stanie dokumentować wizualną rzeczywistość, która nas otacza, w wystarczająco dużej jakości, aby je później wydrukować i umieścić w ramkach na zdjęcia. Wielu z nas o tym zapomina; robi setki, a nawet tysiące różnych zdjęć, które w najlepszych przypadku pojawią się na serwisie społecznościowym i są one pamiętane przez krótki czas. W dzisiejszych czasach technologia druku jest wystarczająco rozwinięta, aby dostarczyć ekonomicznie przyjazne wydruki zdjęć z telefonu, które nie będą stanowiły wysokich kosztów. Istnieje także wiele miejsc, gdzie stoją zautomatyzowane maszyny, do których możemy podłączyć poprzez bluetooth, bądź nośnik pamięci USB i natychmiastowo wydrukować przygotowane wcześniej zdjęcia.

Ramki na zdjęcia na drewnianej podłodze

I co dalej?

Kiedy już wybierzemy nasze ulubione fotografie, znajdziemy miejsce w naszej okolicy, gdzie będziemy mogli je wydrukować, pozostaje pytanie: Co dalej?

Otóż powinniśmy teraz znaleźć stosowną aranżację do naszych zdjęć. Przedstawiamy najciekawsze sposoby zatrzymania chwil w ramkach na zdjęcia.

Ramka na 24 zdjęcia - galeria do zdjęć

ramka na wiele zdjec

Kiedy mamy dużo wolnego miejsca na ścianie do zagospodarowania, możemy stworzyć piękną spersonalizowaną złożoną mozaikę. Galeria na 24 zdjęcia została zaprojektowana w taki sposób, że umieszczając na niej zdjęcia, możemy stworzyć ozdobę ścienną przypominającą dzieło sztuki. Jest tak dzięki niezwykłemu designowi francuskich projektantów. Taka rama na zdjęcia może być doskonałą elementem wystroju w każdym pokoju naszego domu, a także miejsca pracy. Dzięki przystępnemu systemowi montowania możemy często wymieniać i dodawać nowe zdjęcia, co sprawi, że ramka będzie bardziej żywa.

Zegar ze zdjęciami

zegar z fotografiami w ramkach na zdjecia

Ciekawym, a także użytecznym sposobem ekspozycji jest umieszczenie fotografii na tarczy zegara, która jest specjalnie do tego celu przystosowana. Jesteśmy w stanie wizualnie zapełnić każdą godzinę. Dzięki temu zyskamy miejsce na 12 fotografii.

W ramkach na zdjęcia możemy umieścić wizerunki naszych ulubionych posiłków, tak aby przypominały nam o regularnym odżywianiu się. Może być to lekkim elementem humorystycznym.

Indiańska ramka na zdjęcia

Kiedy poszukujemy stylowej ozdoby na ścianę, która będzie mocnym akcentem pomieszczenia, warto zastanowić się nad etniczną ramką stworzoną z wielu elementów. Wisząca strzała, do której, oprócz ozdobników doczepione są dwie ramki na zdjęcia. Będzie idealnie komponował się z innymi elementami wystroju w stylu boho, a także funkcjonował jako wyrazisty element wystroju w innych pomieszczeniach. Dzięki uniwersalności tej ozdoby świetnie się sprawdzi jako prezent dla znajomych.

Najlepsze chwile naszego życia pozostaną na dłużej w naszych sercach, kiedy umieścimy je w ramkach na zdjęcia i zaprezentujemy w naszym domu albo miejscu pracy. Warto pomyśleć nad fotografiami w niekonwencjonalnej formie rozmieszczonymi w różnych pokojach.