Przedpokój w stylu boho

styl boho wystrój wnętrz

Styl boho we wnętrzach jest jednym z najmodniejszych i najbardziej lubianych. W nowoczesnym wydaniu jest może mniej eklektyczny, za to ekologiczny i przyjemny dla oka. Wprowadziłeś już do swoich wnętrz styl boho? Przedpokój nie powinien być wyjątkiem. Stwórz spójną całość i już od wejścia zapraszaj gości do mieszkania inspirowanego pracowniami artystycznej bohemy.

Boho we wnętrzach o małym metrażu - starannie dobierz kolorystykę

Aranżację boho chic można wykonać na różne sposoby: wybrać neutralne i bielone odcienie, dodać trochę ziemistych i stonowanych barw lub postawić na jasne i kolorowe, aby uzyskać wschodnią atmosferę.

Wybierz dowolny schemat kolorystyczny, który Ci się podoba i pasuje do Twojej przestrzeni, ale pamiętaj: im jaśniejsza paleta kolorów, tym przedpokój będzie wydawał się większy. To często jest niezbędne w przypadku małych przestrzeni. Jeśli wolisz neutralne kolory, wybierz jasne, a nawet bielone drewno, jeśli lubisz odcienie ziemi, możesz włączyć bursztyn, brąz, beż i szarości. Nie zapomnij o intensywnych kolorach - to akcenty, które definiują styl boho we wnętrzach.

Nowoczesny styl boho - wystrój wnętrz boho chic

Jakie meble najlepiej podkreślą styl boho? Przedpokój to zwykle niewielka przestrzeń, za to rzeczy, które trzeba w nim zmieścić, jest całkiem sporo.

Zacznijmy od wieszaka na kurtki, który w przedpokoju jest niezbędny. Pamiętajmy, że boho we wnętrzach to prosty, ale nietuzinkowy design. Dlatego polecamy bambusowy wieszak stojący, który przyciąga wzrok. Jeśli chcesz połączyć wieszak stojący z półką na buty, wybierz coś prostego i funkcjonalnego. Najlepiej z naturalnego lub bielonego drewna.

Drugi niezbędny element to lustro, które świetnie podkreśli styl boho. Przedpokój bez lustra wydaje się nieurządzony w pełni, dlatego ten element wystroju jest niezbędny. Kiedy słyszymy lustro boho, większość z nas widzi niewielkie zwierciadło w ozdobnej ramie, która kształtem przypomina promienie słońca.

Fakt - jest to klasyczny motyw boho, ale wcale nie musisz ograniczać się do tej jednej formy. W małym przedpokoju rzeczywiście sprawdzi się okrągłe lustro, w którym skontrolujesz wygląd przed wyjściem. Proponujemy nieco inną formę ramy, choć wciąż jest to naturalna, pleciona z bambusa ozdoba. Jasny kolor trawy bambusowej będzie idealny, by rozjaśnić nieco ciemny przedpokój. Takie lustro pięknie prezentuje się nad konsolą, na której możesz ustawić kompozycję dekoracyjną i miskę na klucze.

Do ramy lustra dopasuj klosz lampy wiszącej, natomiast doniczki z kwiatami włóż do osłonek w formie plecionych koszyków. Jeśli przedpokój jest ciemny, kup sztuczne rośliny, ale nie zapomnij o zieleni, bo ona jest jednym z ważnych elementów stylu boho we wnętrzach. To tylko kilka inspiracji, które pomogą ci urządzić przedpokój w stylu boho. Sprawdź naszą najnowszą kolekcję - znajdziesz w niej meble i dodatki, których potrzebujesz.