Prostota i elegancja. Poznaj haczyki łazienkowe WENKO

Budujesz, remontujesz, głowisz się jak urządzisz. Każdy ma własne wyobrażenie o wystroju idealnym. Niezależnie od tego, czy Twój wzrok przyciągają kolorowe i awangardowo urządzone wnętrza, czy jesteś fanem stonowanych barw i prostych rozwiązań, z całą pewnością przyznasz, że czasem ciężko się zdecydować, na jakie rozwiązanie ostatecznie postawić. Chcesz przecież, by aranżowana przez Ciebie przestrzeń odznaczała się niepowtarzalnym klimatem i emanowała komfortem. Niezależnie od tego, czy urządzasz przestronny pokój, czy malutką łazienkę, każdy detal musi być dobrze przemyślany, a każdy dodatek znaleźć odpowiednie dla siebie miejsce, ponieważ wspólnie odpowiadają za spójny nastrój wnętrza. Nigdy nie ustawaj w poszukiwaniu ciekawych, niebanalnych, ale i uniwersalnych akcesoriów. Haczyki łazienkowe WENKO to nasz pomysł na interesujący akcent w Twojej łazience. Ich minimalistyczna forma połączona z solidnością wykonania i funkcjonalnością z pewnością przypadnie Ci do gustu! Sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Zorganizuj się… mądrze!

Większa przestrzeń zazwyczaj daje więcej możliwości. Nie oznacza to jednak, że nie da się ładnie i funkcjonalnie urządzić mniejszych pomieszczeń. Kluczem jest zawsze dobra organizacja przestrzeni. Sprytne rozwiązania w połączeniu z przemyślanym designem pozwalają osiągnąć naprawdę zdumiewające i zadowalające efekty. Wystarczy spojrzeć na akcesoria łazienkowe proponowane przez niemiecką firmę WENKO. Wieszaki na ręczniki na drzwi, klasyczne stojaki, haczyki na ręczniki, cała masa eleganckich, minimalistycznych produktów, które zatroszczą się o dobrą organizację w Twojej łazience!

Białe ręczniki na drewnianej tacy

Odwieś ręcznik gdzie chcesz!

Spokojnie! Wciąż mamy na myśli wieszaki na ręczniki! Jedyna różnica jest taka, że teraz możesz wybierać z całej gamy ciekawych, często niestandardowych dodatków w eleganckiej formie.

Wybierając białe haczyki na grzejnik żeberkowy stawiasz na oszczędność miejsca. Komplet sześciu sztuk prostych i funkcjonalnych haczyków łazienkowych to gwarancja optymalnego i wygodnego rozmieszczenia wilgotnych ręczników w dowolnej konfiguracji. Neutralny kolor wtopi się w otoczenie nie zaburzając panującego w łazience ładu. A ich największa zaleta? To wieszaki do łazienki bez wiercenia czy klejenia!

Białe haczyki łazienkowe WENKO

Bez wiercenia!

Nie jest tajemnicą, że każdy ceni sobie wygodę. Kiedy przychodzi do montażu akcesoriów łazienkowych często zabieramy się do tego dość opornie, w obawie przed kurzem i pyłem, który powstanie podczas nawiercania otworów na haczyki łazienkowe. W tej sytuacji warto poszukać mniej inwazyjnych rozwiązań, takich jak wieszak na drzwi. Prosty montaż nie wymaga użycia narzędzi ani kleju. Solidne wykonanie i elegancki design wieszaka sprawiają, że znajdzie on zastosowanie nie tylko w łazience, ale w każdym innym, dowolnie przez Ciebie wybranym pomieszczeniu.

Wieszak na ręczniki na drzwi firmy WENKO

Wersja dla wymagających.

Kolejne proste do zamontowania, a jak użyteczne rozwiązanie proponowane przez firmę WENKO! Niezbędne rzeczy powinny zawsze znajdować się w wygodnym i podręcznym miejscu. Szczególnie jeśli nie mamy do dyspozycji nieograniczonej przestrzeni. Małe, wąskie czy nieustawne pomieszczenia wymagają szczególnej kreatywności… lub, wręcz przeciwnie, prostych i uniwersalnych dodatków. Elegancki wieszak łazienkowy na ręczniki doskonale sprawdzi się w każdej, nawet najtrudniejszej do urządzenia łazience. Chromowana stal nadaje wnętrzu smaku, a wygodny design pozwala na oszczędność przestrzeni.

Wieszak w kształcie drabinki firmy WENKO

Kup, zamontuj, postaw! Teraz każdy ręcznik znajdzie swoje miejsce. Haczyki łazienkowe WENKO pomogą Ci ostatecznie opanować łazienkowy bałagan – niezależnie od tego, na którą z naszych propozycji się zdecydujesz.