Praktyczne akcesoria, które umilą Ci podróż samochodem

Długa podróż samochodem może naprawdę dać nam się we znaki. I to nie dlatego, że nie przepadamy za jazdą samochodem. Podróżowanie często jednostajną prędkością, w wymuszonej pozycji nie jest na dłuższą metę wygodne. Istnieje jednak mnóstwo gadżetów i akcesoriów samochodowych, które są w stanie sprawić, że pokonanie nawet kilkuset kilometrów nie będzie stanowić problemu. Warto zainwestować w poprawę komfortu swojej podróży samochodem, a co za tym idzie w łatwiejsze dotarcie do celu. Pamiętaj, że wygoda jazdy reguluje nie tylko Twoje samopoczucie, ale również poprawia jej bezpieczeństwo. W końcu kierowca sprawuje bardzo ważną rolę i dźwiga na swoich barkach odpowiedzialność za wszystkich podróżujących z nim pasażerów. Sprawdziliśmy, w jakie praktyczne akcesoria powinieneś się zaopatrzyć chcąc umilić sobie długie godziny spędzone za kierownicą oraz jednocześnie zatroszczyć się o komfort i bezpieczeństwo swoje i innych pasażerów.

Za kierownicą samochodu

Mata masująca

Coś dla kierowców wybierających się w dłuższą drogę lub spędzających długie godziny w aucie na co dzień. Oni już z pewnością poznali skutki długotrwałego przebywania w pozycji siedzącej. Ograniczona możliwość ruchu nie wpływa dobrze na stan naszego kręgosłupa, dlatego warto rozważyć zakup maty masującej. Mata podnosi komfort jazdy oraz dba o dobrą kondycję podczas jazdy. Masz do wyboru masaż dolnych lub górnych partii ciała. To sprytne urządzenie dodatkowo oferuje kilka trybów masażu o różnej intensywności. Instalacja i użytkowanie maty są niezwykle proste. W zestawie znajdziesz bowiem niezbędne okablowanie. Urządzenie podłączysz do gniazda zapalniczki i gotowe – Twój osobisty masażysta w drodze zadba o przyjemną jazdę.

Kobieta za kierownicą samochodu

Odtwarzacz DVD

Dla kierowców podróżujących z dziećmi. Niestety musimy liczyć się z tym, że długa droga może okazać się dla dzieci nużąca. Warto, żeby mieli więc zapewnioną rozrywkę, inaczej ryzykujemy, że zaczną dokazywać i rozpraszać kierowcę. Dokazujące maluchy są w stanie dekoncentrować kierowcę, co często powoduje stresujące sytuacje w podróży. Możesz jednak zadbać o swój komfort za kierownicą wypełniając czas najmłodszym z pomocą przenośnych odtwarzaczy DVD. Montowane w zagłówkach ekrany sprawią, że znudzeni, najmłodsi pasażerowie zajmą się oglądaniem bajek i nie będą przeszkadzać Ci w skupieniu na drodze i celu podróży.

Zestaw głośnomówiący

W dzisiejszych czasach każdy kierowca posiada telefon. I każdy chce w nieograniczony sposób z niego korzystać, nawet podczas jazdy samochodem. A jeśli tak to niezbędny będzie zestaw głośnomówiący. To wygodny, bezpieczny oraz nieobciążający budżetu sposób, by móc korzystać z telefonu za kółkiem. Do wyboru mamy zestawy wbudowane w radio samochodowe lub tradycyjne zestawy ze słuchawkami. Technologia pozwala na rozwiązania, gdzie praktycznie nie musimy dotykać telefonu. Zestawy nawiązują połączenie z telefonem automatycznie jednocześnie wyciszając muzykę w momencie, gdy ktoś do nas dzwoni. Głośniki samochodowe umożliwiają odbiór rozmowy, więc możemy jednocześnie prowadzić samochód i swobodną konwersację.

Audio w samochodzie

Zabezpieczenia samochodowe

Zmieniająca wciąż miejsce zawartość kieszeni i innych drobiazgów może działać na nerwy. A szukamy sposobów na eliminowanie irytujących nas rzeczy. Komplet poduszek zabezpieczających do montażu na zatrzasku pasów samochodowych pomoże raz na zawsze pozbyć się tego problemu. Zgrabne rozwiązanie w prosty sposób pozwoli zapomnieć o ciągłym poszukiwaniu zgubionych pod siedzeniem kluczy, drobnych pieniędzy i innych drobiazgów. Zabezpieczenia tego typu są łatwe w montażu, praktyczne i nie są wcale kosztowne.

Zabezpieczenie samochodowe WENKO

To tylko niektóre z naszych propozycji. Tak naprawdę oferta akcesoriów, które podnoszą komfort podróży samochodem jest naprawdę ogromna. Najważniejsze to zdecydować czego naprawdę potrzebujesz i aby akcesoria spełniały Twoje oczekiwania, pomagały, a co najważniejsze nie przeszkadzały. Nadmiar gadżetów może zaburzać koncentrację i zwyczajnie rozpraszać.