Plecaki dla dzieci - nie tylko do szkoły!

Zakup plecaka czy tornistra to jeden z tych wydatków, które najczęściej kojarzą nam się lub rzeczywiście są znakiem kończących się wakacji. Każdy szczęśliwy rodzic dzieci w wieku szkolnym z pewnością wie, że typowy tornister to niekoniecznie zawsze najlepszy wybór. Dlaczego? Dzieci są bardzo aktywne także po szkole i często wybierając się w odwiedziny do kolegów i koleżanek, lubią zgromadzić swoje ulubione drobiazgi i zabrać je ze sobą. Wybierając się zarówno na krótszą wycieczkę, czy spacer, jak i na dłuższy wypad, musisz pozwolić swoim małym milusińskim na spakowanie się „po swojemu”. Warto zatroszczyć się o to, by dzieci, poza tornistrem, posiadały również małe, wygodne plecaki dla dzieci, który im to umożliwią.

Usmiechnieta dziewczynka w drodze do szkoly

Jakkolwiek proste wydawać by się mogło wybranie plecaka dla najmłodszych, jest to czynność, do której powinniśmy się przyłożyć i poznać jak najwięcej możliwych opcji. Dzieci często szukają wymyślnych wzorów, ciekawych designów, nie zawracając sobie głowy ich funkcjonalnością ani tym bardziej ich kosztem. W końcu na szali jest ich dziecięca reputacja i zależy im, żeby inne dzieci z zazdrością patrzyły na plecak, z którym pojawią się pierwszego dnia w szkole czy na szkolnej wycieczce. Rodzic natomiast ma za zadanie upewnić się, że poza tym, że uszczęśliwi swoją pociechę, to jednocześnie zadba o jego prawidłową, zdrową postawę.

Odpowiednie przygotowanie

Plecaki dla dzieci to nie tylko ochrona dla książek i zeszytów. To także ważny dodatek dla Twojego malucha. Powinien pozytywnie zmotywować małego żaka do podejmowania edukacyjnych wyzwań. Ten niezwykle ważny atrybut każdego ucznia nie może być przypadkowym wyborem. Dzieci bardzo często lubią korzystać ze swoich szkolnych plecaków podczas wyjazdów i rodzinnych wycieczek.

Uczennica pakujaca sie do szkoly

Jak więc pomóc swojemu dziecku i czym kierować się wybierając odpowiednie plecaki dla dzieci? Oferty sklepów są obecnie niezwykle bogate, a morze możliwości wyboru może okazać się przytłaczający nawet dla zaprawionego w bojach rodzica. Podpowiadamy więc co warto wiedzieć i na co zwrócić uwagę wybierając plecak dla swojego małego bohatera.

Przemyślany wybór

Masówka jest niemodna, bo „każdy może to mieć”. A nasze dziecko zwyczajnie nie chce i nie zadowoli się pierwszym lepszym plecakiem. Zarówno każdy uczeń jak i nawet przedszkolak chce mieć na plecach oryginalny plecak, w którym pomieści nie tylko swoje przybory szkolne, ale również ekwipunek na kolejną wycieczkę.

Zestaw szkolny

Konstrukcja plecaka będzie z pewnością miała wpływ na to jak rozłoży się ciężar przenoszonych w nim rzeczy, a co za tym idzie na postawę i kondycję kręgosłupa Twojej pociechy. Zwróć uwagę na ergonomię kształtu plecaka oraz by dobrze przylegał do pleców Twojego dziecka. Nie warto przepłacać ani też zbytnio oszczędzać. Wybierz dobre i zdrowe rozwiązanie tak, aby Twoje dziecko z radością zakładało plecak na codzienne spacery oraz abyś Ty był spokojny, że odpowiednio dbasz o zdrowie swojego ucznia czy przedszkolaka.

Dziecko z plecakiem

Nasza propozycja

W naszej ofercie znajdziesz mini plecaki dla dzieci, który bez trudu pomieści niezbędne dla dziecka przedmioty. Ulubiony komiks, gra, przekąska i butelka z napojem to tylko kilka propozycji – Twoje dziecko wie jednak najlepiej, co mu będzie potrzebne. Każda, nawet najkrótsza podróż jest dla dziecka przygodą i traktuje ją jako wyprawę w nieznane. Nigdy nie wiadomo co może okazać się przydatne podczas kolejnego spaceru, w drodze do szkoły czy w odwiedzinach u dziadków. Z naszym plecakiem nie musisz się martwić o plecy Twojego dziecka. Lekka konstrukcja, regulowane paski oraz optymalne wymiary zapewniają komfort i odpowiednie rozłożenie ciężaru w plecaku. Można go nosić zarówno na plecach, jak i w dłoni. Komora główna i dodatkowa kieszeń zamykane są na zamek błyskawiczny, więc mały podróżnik z pewnością nie pogubi swoich skarbów. Wybierz dla swojego dziecka plecak w żywych kolorach i pomóż swojemu małemu odkrywcy wyruszyć w kolejną, pełną emocji i niespodzianek wyprawę.

Komfortowy plecak dla dziecka