Jak spędzić sylwestra w domu? Pomysł na Sylwestra we dwoje

Wiele par chce spędzić najważniejszą noc w roku z ukochaną osobą oraz wejść w Nowy Rok z pięknymi wspomnieniami. Jak stworzyć domówkę we dwoje, bez konieczności wychodzenia z domu? Przeczytaj! Odpowiedzi znajdują się poniżej.

Sylwester w domu? Wcale nie musi być nudno!

Wiele par bardzo skrupulatnie planuje sylwestrową noc. Wpływ na to ma przede wszystkim chęć świętowania w doborowym towarzystwie i możliwość skumulowania pozytywnej energii, tak by wejść w Nowy Rok z wielkim przytupem. Niejednokrotnie planowanie sylwestrowej nocy przyprawia o ból głowy i musi odbywać się nawet na kilka miesięcy przed sylwestrem. Dlatego coraz więcej par decyduje się na dwuosobową romantyczną domówkę. Wybór odpowiednich dekoracji, dodatków oraz aktywności sprawi, że będzie to wyjątkowa noc i nie będzie czasu na nudę. Nudny sylwester w domu przed telewizorem to przeszłość! Teraz wystarczy odrobina kreatywności, by móc cieszyć się z magii sylwestrowej nocy i mieć co wspominać. Wspólne planowanie wyjątkowej nocy zbliża i daje możliwość zaimponowania drugiej połówce.

Para pijąca szampana w Nowy Rok

Alternatywne pomysły na sylwestra

Sylwester we dwoje wcale nie wymaga organizowania dużego przyjęcia, wychodzenia na spotkania domówkowe, czy wzięcia udziału w uroczystych balach sylwestrowych. Wystarczy dobry nastrój, ukochany parter bądź partnerka, odrobina chęci i przepis na udaną noc sylwestrową jest gotowy. Jeśli macie problem, na co się zdecydować bądź nie macie pomysłu, oto alternatywne pomysły na sylwestra we dwoje w domu:

wspólne dekorowanie pomieszczeń — nie ma nic lepszego od organizowania wspólnej przestrzeni. Postawcie na romantyczny i nastrojowy klimat. Pomogą Wam w tym zapalone świece bądź różnego rodzaju małe dekoracyjne lampki LED. Dla bardziej romantycznych dusz idealnym rozwiązaniem będzie zapalenie kominka elektrycznego. Nie zapominajcie o dodatkach i ozdobach wizualnych, do których należy zastawa stołowa m.in. serwetki na stół CHAMBRAY,

gotowanie i przyrządzanie posiłków — wspólne przygotowywanie posiłków nie wymaga dużego budżetu, a jest sposobem na kreatywne spędzenie ostatniego dnia roku. Na odświętne ubrania warto założyć fartuchy, tak by ponieść się chwili, nie zwracając uwagi na ewentualne poplamienie ubrania. Sprawdzą się, również stojaki na wino oraz akcesoria barmańskie, ten akcent sprawi, że zapomnicie, że spędzacie sylwester w domu. Przyrządzanie przekąsek sprawia dużo frajdy, a niektóre są afrodyzjakami. Różnego rodzaju sery serwowane na bambusowej desce do serów i przekąsek sprawią, że poczujecie się wyjątkowo. Jak już przystawki będą gotowe, wykorzystajcie zestaw do przekąsek, aby pięknie je podać,

maraton czytania — niepodważalną zaletą takiego sylwestra, jest możliwość poczucia komfortu i wygody. Dzielenie pasji z ukochaną osobą nawet w tak nietypowy wieczór jak sylwestrowa noc jest okazją do stworzenia miłej atmosfery i okazania uczuć. Wspólne zaszycie się pod ciepłym kocem futerkowym pomoże Wam się zrelaksować,

romantyczne tango — w sylwestrową noc nie może zabraknąć muzyki, która porusza zmysły. Zgaście światło, zadbajcie o nastrojową muzykę i zatańczcie!

nadrabianie filmów i seriali z całego roku — sylwester sprzyja oglądaniu telewizji i daje możliwość nadrobienia wszystkich seriali bądź filmów. Pamiętajcie jednak, że sylwester we dwoje może być wyjątkowy bez telewizji. Pozwólcie sobie na inne aktywności, które sprawią, że ten czas będzie dla Was niezwykły.

Będąc w domu w sylwestra, można także układać puzzle z abstrakcyjnym wzorem, lub grać w planszówki. Jeśli chcesz zainspirować się, sprawdź także ofertę Remember, dostępną na stronie Edaxo.pl.

Sylwester we dwoje, co robić bez włączania telewizora

Sylwester w domu kojarzy się z czasem spędzonym w piżamie przed telewizorem. Nic bardziej mylnego! Warto zadbać o wszystkie szczegóły, które wprowadzą Was w wyjątkowy nastrój i pozwolą zapamiętać tę noc na bardzo długo. Spędzając sylwestra w domu, zadbajcie o Wasz komfort i zapomnijcie o telewizji, wprowadzając wyżej wymienione aktywności. Wspólne gotowanie, tańce, dekorowanie pokoju, różnego rodzaju maratony czytania czy też gier pozwolą cieszyć się Wam w pełni z dobrze wykorzystanego czasu i wejść z nową energią w Nowy Rok.

Para trzymająca laski cukrowe